Alışveriş Sepetim
Sepetiniz Boş
 
Kampanyalar
 

Gizlilik İlkeleri

 

 

 

 

  • 1  SHIP ART, kullanıcıların www.shipart.com.tr sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
    Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

  • 2 SHIP ART, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
    SHIP ART, kişisel bilgileri kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecektir.

  • 3 SHIP ART, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. SHIP ART'ın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.shipart.com.tr sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, SHIP ART'ın  herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. 


SHIP ART, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.shipart.com.tr sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. SHIP ART 'ın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.shipart.com.tr sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.

 

Dinceller Ship Art Yat ve Gemi Tekstili © 2014